Інформація
Пошук
Акції
Рекомендовані
Хіт продажів
Новинка
Новинка
Lego Star Wars 75290 Кантина Мос Ейслі
75290
0
13 629.00грн.
Новинка
Lego Creator 10261 Американські гірки
10261
0
11 199.00грн.
Lego Technic 42112 Бетонозмішувач
42112
0
3 599.00грн.
Lego Ninjago 71705 Літаючий корабель Майстра Ву
71705
0
4 069.00грн.
ТОП Продаж
Lego Technic 42114 Зчленований самоскид 6x6 Volvo
42114
0
6 749.00грн.
Відгуки покупців
Відгуки про магазин
4.9
Кількість відгуків 21
5
97%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%

Оригінальні конструктори Лего в Україні.

Набори Лего - це один з найбільш вдалих варіантів подарунка для дитини, незалежно від її віку та статі. Протягом багатьох років творці цих унікальних конструкторів розробляють найрізноманітніші лінійки і серії Lego, що відображають популярні захоплення сучасних дітей та актуальні напрямки в їх розвитку і навчанні. Тому, якщо Ви хочете зробити правильний подарунок, зверніться в наш магазин Лего в Україні - тут Ви зможете підібрати ідеальний сюрприз на будь-який смак.

Іграшки Lego - запорука гармонійного розвитку дитини.

Часто ціна Лего змушує батьків робити вибір на користь неякісних аналогів або інших іграшок. Проте користь цих конструкторів для розвитку дітей була підтверджена різними закордонними дослідженнями. Психологи і педагоги виділяють як мінімум 7 навичок і умінь, які виробляються під час занять з цієї знаменитої іграшкою:

  1. Дрібна моторика - маніпуляції з цеглинками конструктора Лего чудово тренують моторику пальців.
  2. Навички спілкування - граючи в компанії діти озвучують різні рольові ситуації, вчаться взаємодіяти і співпрацювати один з одним.
  3. Наполегливість і завзятість - не завжди зібрати конструкцію з Лего легко. Однак бажання закінчити розпочате змушує дітей йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди.
  4. Структурно-логічне мислення - робота з інструкцією конструктора і сама побудова об'ємної фігури з дрібних деталей вимагає підключення складних розумових процесів.
  5. Фантазія і креативність - купити Лего і зібрати його строго по інструкції - це тільки початок. Після того, як дитина вдосталь награється з запропонованою йому конструкцією, він стане збирати з наявних деталей нові, і зможе на 100% проявити свою уяву.
  6. Математичні навички - в процесі побудови конструктора Лего дитина навчається рахунку, знайомиться з формами і розмірами, поняттями симетрії та послідовності.

Про користь конструкторів Lego можна сказати і більше. Але очевидно одне - набори Лего дійсно позитивно впливають на всебічний розвиток дитини і дозволяють під час гри формувати і тренувати самі різні сторони його мислення. Один набір Lego за своєю функціональністю і ефективності може замінити безліч інших, більш дешевих, іграшок для дітей.

Який набір обрати?

Вибрати набір Лего, що оптимально підходить для конкретної дитини, не так складно. По-перше, серед серій конструктора обов'язково знайдеться та тематика, яка буде йому цікава. Улюблені герої, принцеси і замки, пірати, пригоди, техніка і автомобілі, архітектура і багато іншого: тут є сюжети на будь-який смак.

По-друге, на кожному наборі вказано вікове обмеження, яке засновано на складності збірки тієї чи іншої конструкції. Орієнтуйтеся на них - і Ви зможете правильно підібрати набір, з яким дитині грати буде цікаво і з яким він зможе впоратись.

Якщо Ви не можете визначитися, який набір Лего замовити онлайн, зверніться до нас! Ми розповімо Вам про особливості різних серій і допоможемо вибрати кращий варіант. Крім того, в нашому інтернет-магазині "Альпака" Ви зможете купити Лего недорого і з доставкою по Київу і Україні.