Інформація
Пошук

Про нас

Вітаємо всіх шанувальників і ентузіастів Lego!

Ми - це невелика команда однодумців, покоління, яке виросло на цих захоплюючих конструкторах і нескінченно захоплене ними. Свою роботу наш молодий колектив почав в 2018 році, поставивши перед собою завдання поділитися з однодумцями своїми знаннями, зробити спілкування фанатів Лего приємним, а покупки в нашому інтернет-магазині - легкими і комфортними.

Унікальні конструктори Lego на будь-який смак

LEGO - найвідоміший бренд в світі іграшок, якими захоплюються і діти, і дорослі, тому відкрити для себе дивовижний, невідомий раніше світ ніколи не пізно. Різні серії конструктора є наборами елементів для складання та моделювання всіляких предметів: від простеньких конструкцій до пам'ятників архітектури, що відрізняються вражаючою реалістичністю і деталізацією. Ви можете відчути себе в ролі дизайнера, архітектора, інженера, дати волю своїй фантазії і власними руками зібрати автомобілі, літаки, поїзди, кораблі, будівлі, роботів, космічні літальні апарати і багато іншого. Все побудоване потім можна розібрати, використавши деталі для створення інших об'єктів.

Оцініть наші товари

Випробувавши той чи інший набір, обов'язково поставте йому оцінку на нашому сайті. А заодно оцінінть і сам магазин - це допоможе команді працювати так, щоб покупець повернувся до нас знову і міг порадити магазин своїми друзям.

Оригінальна сертифікована продукція

Зробивши покупку в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в тому, що в ваших руках - не китайська підробка, а оригінальний, сертифікований продукт датської компанії LEGO Group. Ми на 100% гарантуємо якість своїх товарів!

Популярні набори, новинки та ексклюзив

Для зручності пошуку всі набори розділені за серіями. У каталозі магазина представлена ​​повна лінійка Лего, включаючи ексклюзивні конструктори і довгоочікувані новинки з новими локаціями і персонажами.

Приємні ціни

Завдяки щоденному аналізу ринку нам вдається пропонувати українським покупцям найкращі ціни.

Індивідуальний підхід

До кожного покупця ми ставимося з особливою увагою. При виникненні необхідності ви можете розраховувати на професійну консультацію з будь-якого представленого в магазині продукту.

Бездоганний сервіс

Забезпечення покупцям кращого сервісу - наша основна задача. Інтернет-магазин працює в режимі 24/7, що дозволяє робити замовлення цілодобово. Ми пропонуємо комфортні способи оплати, оперативну доставку наборів по Києву і всім регіонам України.

Не забувайте залишати на сайті свої відгуки та коментарі. Нехай думки наших покупців кажуть замість нас!

Приємних покупок!

З повагою, команда інтернет-магазину Альпака.