Інформація
Пошук

Lego Boost 17101

Модель: 0028
ТОП Продаж

Короткий опис


Конструктор "5 в 1" - Lego Boost. Останнім часом особливо актуальними іграшками стали ті які вчать дітей програмувати. Адже, багато батьків намагаються дати дітям те, що може стане в нагоді в майбутньому. Lego Boost 1... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
4 999.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Конструктор "5 в 1" - Lego Boost.

Останнім часом особливо актуальними іграшками стали ті які вчать дітей програмувати. Адже, багато батьків намагаються дати дітям те, що може стане в нагоді в майбутньому. Lego Boost 17101 є найкращим інструментом навчання в області технологій. Вміст набору дозволяє створити п'ять різних роботів + ​​безкоштовний розважальний додаток, який перетворює навчання в гру.

Конструктор Lego Boost з можливістю програмування в інтернет-магазині Альпака.

Як це працює?

Комплект набору Lego Boost 17101 включає в себе 847 різних деталей, один двигун, інфрачервоний датчик і центральний процесор (Hub) для управління роботом. Робот сполучається з планшетом за допомогою бездротової технології Bluetooth, щоб користувач міг передавати коди програмування.

Ви можете побудувати п'ять різних моделей:

 1. робот-гуманоїд на ім'я Верні;
 2. Френкі Кот;
 3. гітара 4000 (на якій можна грати по-справжньому);
 4. навантажувач під назвою "M.I.R. 4";
 5. роботизований завод "автобудівник".

Купити набір Lego Boost 17101 за низькою ціною в Києві, Альпака.

Щоб почати будівництво і кодування, користувач повинен завантажити додаток Boost на свій iPad або планшети Android. Далі, потрібно запустити додаток і встановити сполучення з Лего Буст 17101 (процедура повторюється кожного разу, коли захочеться його використовувати). Програмування відбуваються на вашому мобільному пристрої, звукові ефекти у вигляді музики й мови подаються на динаміки планшета.

Додаток.

Lego дійсно розуміє, як вчаться діти тому, розробив ідеальний інтерфейс перетягування. Додаток Boost забезпечує баланс між простотою, глибиною і веселощами. Воно націлене на дітей від 7 до 12 років, але програмне забезпечення настільки інтуїтивно зрозуміле і привабливе, що протягом декількох хвилин в ньому розбереться п'ятирічний хлопчик.

17101 Лего Буст для конструювання і програмування роботів.

Розблокування нових рівнів і завдань.

Перш ніж користувач зможете побудувати будь-яку з п'яти моделей Лего Буст, програмне забезпечення пропонує виконати простий проект, який передбачає створення невеликого баггі. Далі потрібно буде задати кілька команд, щоб перевірити працездатність основних вузлів і таким чином розблокувати п'ять інших проектів.

Висновок.

Конструктор Lego Boost перетворює кодування в гру, в якій так весело, що юні користувачі навіть не підозрюють про придбання цінних навичок. Радує те, що розробники постійно доповнюють моделі роботів компонуючи їх з іншими наборами (вже можна побудувати 7 конструкцій). Батьки дітей постарше з великою кількістю навичок програмування можуть придивитися до Mindstorms EV3.

Низька ціна Лего Буст 17101 в Україні, поспішайте купити!

Характеристики Lego Boost 17101:

 • складається з 847 деталей;
 • для хлопчиків і дівчаток від 7 років;
 • в комплекті Hub, моторчик, датчик кольору і відстані;
 • поверніть голову Верні, щоб активувати шутер на плечі;
 • "5 в 1" - створіть M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4), Guitar4000, кіт Френкі, завод Auto Builder, робот Верні;
 • безкоштовний додаток Lego Boost для ПК з Windows 10, смарт-пристроїв iOS, Android і Kindle;
 • інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення з інтерфейсом кодування у вигляді перетягування.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка