Інформація
Пошук

Lego Architecture 21042 Статуя Свободи

Модель: 0049
ТОП Продаж

Короткий опис


Символ Америки - Lego Architecture 21042 Статуя Свободи. Лего Статуя Свободи - одна з найбільш знакових і миттєво впізнаваних споруд в світі, тому не дивно, що Lego відтворювала її в різних масштабах протягом багатьох... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
3 499.00грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Символ Америки - Lego Architecture 21042 Статуя Свободи.

Лего Статуя Свободи - одна з найбільш знакових і миттєво впізнаваних споруд в світі, тому не дивно, що Lego відтворювала її в різних масштабах протягом багатьох років. 21042 Статуя Свободи - остання, і, безумовно, найкраща.

Купити Лего 21042 Статуя Свободи в інтернет-магазині Альпака, Україна.

Коробка.

Набір складається з 1685 деталей, тому коробка середніх розмірів, але не звичної, прямокутної форми. Всередині, десять пакетів, пронумерованих від 1 до 5 для зручної збірки. Інструкція користувача складається з 182 сторінок, вона вмістила в себе інструкцію та інформацію про історію створення.

Споруда.

Lego 21042 Статуя Свободи будується легко і покроково, в п'ять етапів. Спорудження зводиться починаючи з п'єдесталу, в якому кріпиться деталь серії Technic, яка запобігає перекиданню. Далі будується основа, на яку навішуються закруглені деталі, в яких легко заплутатися (будьте уважні).

Ціна Lego Architecture 21042 Статуя Свободи в Альпака, Київ.

Висновок.

Конструктор Lego Architecture 21042 в значній мірі ідеальний набір: заснований на знаковій скульптурі, складної збірці, відмінної і точної моделі, а також десятках нових деталей. Ціна не така вже й страшна, з огляду на кількість і розмір. При висоті 44 см., це значна модель, яка прикрасить офіс або передпокій вашої квартири.

Особливості Lego Architecture 21042 Statue of Liberty - Лего Архітектура 21042 Статуя Свободи:

  • архітектурна пам'ятка реального світу;
  • докладна деталізація п'єдесталу з колонними балконами і Статуєю Свободи з спадаючим халатом, 7-місячною короною, знаковою скрижаллю і золотим факелом;
  • буклет містить інформацію про дизайн, архітектуру та історію створення;
  • розміри: висота 44 см., ширина 14 см., глибина 14 см;
  • набір Лего 21042 складається з 1685 частин;
  • для дітей і дорослих від 16 років.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка