Інформація
Пошук

Lego City 60229 Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети

Модель: 60229

Короткий опис


Космічний Lego City 60229 - Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети. В кінці квітня була представлена ​​нова порція наборів Lego City за 2019 рік. Дана серія конструкторів пропонує дітям відправитьс... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
5 949.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Космічний Lego City 60229 - Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети.

В кінці квітня була представлена ​​нова порція наборів Lego City за 2019 рік. Дана серія конструкторів пропонує дітям відправиться в космос, на Місяць і далі, впритул до Марса! Було представлено шість офіційних сетів космічної тематики і 60229 Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети - один з найбільших!

Захоплюючий конструктор Lego City 60229 Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети в Альпака.

Вміст Лего 60229 складається з 1055 деталей різних розмірів. Даний набір домінує своїми габаритами серед всієї космічної тематики, яку можна об'єднати в одну локацію.

Конструктор Лего Сіті 60229 Збірка ракети і транспорт за низькою ціною в Альпака.

Підготуйте дослідний всюдихід в лабораторії, транспортуйте його до місця збірки ракети і занурте його в відсік корисного навантаження використовуючи лебідку. Закінчите підготовку до запуску космічного корабля, а потім надішліть її на гусеничному тягачі в місце старту.

Встановіть ракету у вертикальне положення, потім прямуйте до командного пункту запуску і приготуйтеся до старту захоплюючої подорожі на Марс! А, чи знаєте Ви, що Лего Сіті 60229 це набір, який створений натхненням реальних місій НАСА? Хоча, любителі космічних досліджень, знайомі з останніми новинами, можуть подумати, що конструкція ракети-носія нагадує техніку SpaceX.

Великий конструктор Lego 60299 космічної тематики в інтернет-магазині Альпака, Київ.

Любителі Lego City, які хочуть розширити свою колекцію для вивчення космосу, захочуть купити набір Площадка для збірки і транспорт для перевезення ракети 60229. Ймовірно, вам захочеться зібрати всі частини інфраструктури даної тематики. Саме час стати колекціонером 6 конструкторів 2019 года!

Для замовлення, натисніть кнопку "замовити" і менеджер нашого інтернет-магазину Альпака зв'яжеться з Вами в найкоротший терміни, щоб обговорити доставку по Києву і всій Україні.

60229 Lego City Rocket Assembly & Transport - один з шести тематичних конструкторів Лего кінця 2019 року.

Характеристики Лего Сіті 60229 Майданчик для складання і транспорт для перевезення ракети:

 • дітям: від 7 років;
 • деталей: 1055 шт;
 • 7 міні-фігурок: 2 астронавта, 2 техніки наземної команди, начальник пусковий станції, вчений і лаборант, а також фігурка робота;
 • елементи локації: пускова база, вантажний блок з лебідкою, лабораторія, багатоступінчастий космічний корабель, гусеничний тягач, маніпулятор і місяцехід;
 • розміри ракети Lego 60229: довжина 43 см., ширина 13 см.;
 • гусеничний транспортер: висота 12 см., довжина 29 см., ширина 15 см.;
 • маніпулятор: висота 8 см., довжина 17 см., ширина 6 см.;
 • місяцехід: висота 3 см., довжина 5 см., ширина 3 см.;
 • вантажна конструкція з лебідкою: висота 21 см., ширина 28 см., глибина 12 см.;
 • лабораторія: висота 12 см., ширина 18 см., глибина 19 см.;
 • кімната управління: висота 12 см., ширина 15 см., глибина 6 см.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка