Інформація
Пошук

Lego Creator Expert 10256 Тадж-Махал

Модель: 0032

Короткий опис


Перлина Індії Лего Тадж-Махал 10256. Анонс виходу Лего Тадж Махал 10256 для багатьох шанувальників Lego став величезним сюрпризом, здається перевидання такого великого набору правильне рішення. Тепер багато людей змож... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
11 399.00грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Перлина Індії Лего Тадж-Махал 10256.

Анонс виходу Лего Тадж Махал 10256 для багатьох шанувальників Lego став величезним сюрпризом, здається перевидання такого великого набору правильне рішення. Тепер багато людей зможуть насолоджуватися фантастичною моделлю будівлі, що складається з 5923 кубиків.

Конструктор Лего Тадж-Махал 10256 за низькою ціною в інтернет-магазині Альпака, Україна.

Коробка і вміст.

Як і слід було очікувати, коробка дуже велика: ширина 58 см., висота 48 см. і глибина 18 см.! Передня і задня частини демонструють вигляд знаменитої мечеті. Вміст упаковано в 41 пакет, пронумерований від одного до чотирнадцяти. Також всередині знаходиться інструкція, що складається з 184 сторінок.

Купити набір Лего Тадж-Махал 10256 в Києві, Альпака.

Збірка.

Будівництво починається з підстави, адже Lego 10256 Тадж Махал встановлюється на шести базових пластинах 16x32. Процес складання багато в чому повторюється на етапі зведення стін, хоча верхня частина і елементи декору не дуже легкі. З точки зору дизайну, конструкція не тільки красива, а ще й досить міцна. Завдяки восьмикутним стінам, які кріпляться деталями серії Technic.

Завершена модель.

Велика коробка або барвисті картинки не передають всю суть будови. По-справжньому оцінити Тадж-Махал - Лего 10256 можна, коли бачиш його розміри в зібраному вигляді: 51 см. шириною, а також висотою 43 см. Набір демонструє вражаючу безліч архітектурних деталей і різноманітну колірову схему. Цей конструктор заслуговує великої уваги!

Конструктор Lego Creator Expert 10256 Тадж Махал для поціновувачів сходу.

Висновок.

Lego Creator Expert 10256 Тадж Махал, одне з найбільш видовищних споруд в світі, і цей набір зміг передати неперевершене значення кожної архітектурної деталі. Правдоподібне велика кількість білих елементів виглядає чудово, поряд з кількома витонченими акцентами жовтого, коричневого і синього. Як вже було сказано, деталі серії Technic зміцнюють конструкцію там, де це необхідно, не ставлячи під загрозу зовнішній вигляд.

Великий Lego 10256 Taj Mahal доступний для замовлення в Альпака!

Особливості Лего 10256 Тадж Махал:

  • інтерпретація реального архітектурного дива;
  • деталізація Lego Taj Mahal 10256 на високому рівні;
  • ділиться на 7 модулів для полегшення транспортування;
  • один з найбільших наборів, коли-небудь створених;
  • складається з 5923 деталей;
  • для хлопчиків і дівчаток від 16 років;
  • розміри більше: висота 43 см., ширина 51 см. і глибина 51 см.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка