Інформація
Пошук

Lego Creator 10261 Американські гірки

Модель: 10261

Короткий опис


Візитна картка США - Американські Горки з Lego Creator 10261. Огляд. Коли ми вперше побачили фотографії Лего Американські гірки 10261, що включає нові частини траси, стало ясно, наша уява розширилася. Це величезний, при... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
11 199.00грн.

 • Наявність: Є в наявності

Візитна картка США - Американські Горки з Lego Creator 10261. Огляд.

Коли ми вперше побачили фотографії Лего Американські гірки 10261, що включає нові частини траси, стало ясно, наша уява розширилася. Це величезний, приголомшливий конструктор, який надзвичайно популярний серед AFOL (дорослі шанувальники Lego).

Конструкція набору Lego 10261 Американські Горки в магазині Альпака.

Коробка і вміст.

Розміри упаковки вражають, 58 см x 49 см x 18 см, ймовірно, вона знаходиться на одному рівні з "Соколом тисячоліття" і "Зіркою смерті".

Вміст поставляється в пронумерованих пакетах - деякі з них знаходяться в білих коробках, щоб запобігти пошкодженню при доставці.

474 кроки інструкцій розподілені за двома книгам - розміром 180 і 250 сторінок. В останній також містяться інструкції по установці двигуна Power Functions або інтеграції Lego Boost.

Міні-фігурки.

Набір оживає за допомогою одинадцяти міні-фігурок, які розкидані по пакетам, так що вони служать "нагородою" в міру проходження збірки. Судячи з номерів деталей в кінці інструкції, жодна з голів або тулуба не є новою:

 1. персонал атракціону: продавець квитків і оператор американських гірок;
 2. одна фігурка з короткими ногами (дівчина, що купує цукрову вату);
 3. два персонажа: літній чоловік з підлітком, які будуть кататися на Американських гірках з Лего 10261;
 4. компанія з чотирьох підлітків.

Конструктор Лего 10261 містить 11 міні-фігурок в комплекті. Альпака.

Збірка.

Громіздка основа: 75 x 38 x 50 см у висоту. Побудова цілісної конструкції такого розміру буде проблемою для досвідчених фанатів Lego Creator Expert. На щастя, основа складається з двох частин: лівої і правої, які з'єднуються в самому кінці.

Габарити Lego Creator Expert 10261 не залишать байдужим не одного фаната. Альпака.

Справа.

Спочатку будується права сторона і як Ви здогадалися, вона стає трохи повторюватися, що пов'язано з будівництвом всіх стовпів і розпірок між ними.

Функціонал.

Управління складом кабін проводиться вручну за допомогою трьох важелів управління.

Потягніть важіль ліворуч, який призводить до зчеплення колеса з кабінами. Гумова покришка зупиняє його при їзді, а також дозволяє запустити склад знову, обертаючи ручку посередині.

Ручка справа пускає в хід ланцюг, який тягне поїзд по рампі на гірку.

Управління Лего Американські гірки супроводжується грою. Альпака.

*намотувати кабінки вручну по рампі дуже весело, однак ми рекомендуємо додати двигун середнього розміру Power Function з боксом для батарейок Lego Technic. Його можна встановити поряд з ланцюгом. Якщо Ви це зробите, склад буде їздити циклічно.

Відео огляд.

Такий конструктор дійсно вимагає відеоогляду, краще один раз побачити, ніж сто прочитати. Тому далі представляємо вам офіційний проморолик Lego 10261:

Висновок.

Не доводиться сумніватися в тому, що це фантастичний набір і кращий атракціон з коли-небудь створених. Давно пора було зробити Американські гірки з Lego деталей, і цей експонат тому підтвердження.

Характеристики Лего Креатор 10261 Американські гірки:

 • 11 фігурок: продавець солодкої вати, 2 супроводжуючих, 2 літніх людей з онукою і 5 відвідувачів. 8 з цих міні-фігурок мають голови що перевертаються для відображення різних емоцій;
 • повнофункціональна модель ланцюгового підйомника Roller Coaster включає в себе класичну вивіску, панель управління, 2 склади потягу, кожен з яких складається з 3 кабінок з колесами;
 • рейковий шлях з 44 частин, що складається з 7 різних елементів;
 • локації: квиткова каса, фонтан, візок для цукрової вати, торговий кіоск, зона очікування з лавою, камери і ставок з фігуркою жаби;
 • механізм зміни рейок запустить другий склад потягу;
 • купіть квиток в кіоску і вирушайте кататися;
 • автоматизуйте механізм за допомогою Lego Power Functions або Lego Boost з реалістичними звуковими ефектами;
 • деталі: 4124 шт.;
 • розмір: висота 53 см, ширина 88 см, глибина 41 см.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка