Інформація
Пошук

Lego Creator Expert 10243 Паризький ресторан

Модель: 0010

Короткий опис


Шматочок Франції - Паризький ресторан з Lego 10243. Багато щасливих власників Лего 10243 Паризький ресторан розглядають його, як кращу модульну систему з докладною деталізацією, яка дуже радує! Примітно те, що даний наб... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
6 399.00грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Шматочок Франції - Паризький ресторан з Lego 10243.

Багато щасливих власників Лего 10243 Паризький ресторан розглядають його, як кращу модульну систему з докладною деталізацією, яка дуже радує! Примітно те, що даний набір є частиною цілого кварталу Lego Create Expert.

Лего Паризький ресторан 10243 - купити за низькою ціною і швидкою доставкою.

Коробка.

Упаковка Лего Паризький ресторан 10243 дуже велика, адже цей набір складається з 2469 деталей. На лицьовій стороні ми можемо побачити всілякі сценарії гри і кращі якості будови. На зворотному боці проглядається зображення кварталу, який складається з схожих будівель (10224, 10232).

Збірка.

Як і раніше в конструкторах серії Lego Creator відчувається рівень складності збірки. На кожному кроці є непрості вузли, чого і слід було очікувати від рівня Expert. Досвідчений будівельник, здатний освоїти деталі за 9 годин і побудувати прекрасну будівлю. Зручно те, що його можна збирати частинами, спочатку перший поверх, терасу, потім другий і дах.

Конструктор Лего 10243 Паризький ресторан з безліччю фігурок і аксесуарів.

Міні-фігурки.

Конструктор Lego 10243 поставляється з п'ятьма персонажами: офіціант, шеф-кухар, художник, миша, відвідувачі - чоловік і жінка. З аксесуарів: золоте кільце, моторолер, різні пляшки, окуляри, кухонне приладдя, які можна побачити в реальному ресторані.

Висновок.

Той випадок, коли модель конструктора в закінченому стані набагато краще, ніж на фотографіях. Одним з факторів стала докладна деталізація і аксесуари, яких не відчути по картинках. Хочете побудувати вулицю Лего? Почніть з Lego Creator Expert 10243 Паризький ресторан!

Набір Lego Creator Expert 10243 Паризький ресторан вже в Києві.

Характеристики Лего 10243 Паризький ресторан:

  • 2469 деталей;
  • 5 міні-фігур;
  • безліч кухонного приладдя і різноманітний посуд;
  • на другому поверсі Паризького ресторану з Лего 10243 розкладне ліжко, міні-кухнею і каміном;
  • безліч продуктів харчування для відвідувачів: круасани, пиріг, 2 кексу, виноград, 2 хот-дога, індичку, сир, молоко, кольорові пляшки;
  • на вулиці: хитромудрий фасад, автобусна зупинка, тротуар, скутер і навіть сміттєвий бак;
  • побудуйте цілу вулицю з іншими будівлями (Кінотеатр і Ратуша).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка