Інформація
Пошук

Lego Education 45400 BricQ Motion Prime

Модель: 45400
-4 %
Акція
ТОП Продаж

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


Фізика та математика з Lego Education BricQ Motion Prime 45400. Огляд. Сьогодні ми познайомимося з недорогим набором Lego BricQ Motion Prime 45400, що складається із 564 частин. Його завдання навчити школярів механічн... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
6 999.00грн. 6 715.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

Фізика та математика з Lego Education BricQ Motion Prime 45400. Огляд.

Сьогодні ми познайомимося з недорогим набором Lego BricQ Motion Prime 45400, що складається із 564 частин. Його завдання навчити школярів механічним та фізичним принципам.

Фірмова коробка Lego 45400 для зручного зберігання деталей. Альпаки.

Конструктор Lego 45400 розрахований на аудиторію п'ятих - сьомих класів (від 10 років). Є освітній контент у вигляді уроків, що охоплює п'ять конструкцій, які можна побудувати та провести експерименти, вигадані Education.

Всередині Lego Education 45400 розташовується два лотки та деталі. Альпака.

Жодних двигунів, електронних ступиць або датчиків, розмова про вивчення принципів руху, сил, кутів та взаємодій з використанням базового комплекту деталей: шестерень, балок, додаткових шин та вантажів.

Важливі деталі для збірки Lego Education Bricq Motion Prime 45400 - магазин Альпака.

Очевидно, що BricQ Motion Prime і наступний набір 45401 BricQ Motion Essential, має менш технологічне оснащення, ніж більш дорогі зразки світу Lego Education. Можна припустити, що вони створені для того, щоб їх могли собі дозволити освітні школи.

Лего 45400 Брік Моушн Прайм комплектується синьою коробкою із двома знімними лотками, для зручного зберігання деталей. Набір наліпок допоможе визначити місця сортування предметів за кольором. Габаритні речі можна зберігати у нижньому відсіку.

Продуктивне зберігання порадує шанувальників 45400. Альпака, Київ.

Дивно, що є інструкція в паперовому форматі. Решту освітніх матеріалів необхідно завантажити на офіційній сторінці виробника. Добре розроблені уроки дозволять провести навчання без особливих труднощів будь-якій людині.

Легка збірка 45400 Lego Education для вивчення фізики та математики. Альпака.

Ідея Лего Едьюкейшн 45400 полягає в тому, щоб залучити до концепції навчання 10-12-річних дітей. Під час конструювання виникає інтерес до принципів, які на шкільній лаві за партою менш цікаві. А контекст Lego Education в кінцевому підсумку служить для того, щоб зацікавити учня, який з більшою легкістю погодиться засвоїти ідею за допомогою конструктора.

Сім уроків, експерименти, детальне проходження різних етапів курсу, все розписано до найдрібніших дрібниць, а їхня тривалість від 30 до 90 хвилин. Учні також мають контент для завантаження з картками, які дозволяють їм відстежувати різні виконані вправи.

Виконання завдань оцінюється за карткою успіху. Альпака.

Чотири міні-фігурки з аксесуарами додають досвід персоналізації. Тулуби та голови чоловічків із серії City. Також усередині знаходиться додаткова коробка із запасними деталями у разі, якщо деякі предмети виявляться втраченими.

Вивчення предметів на рівні персонажів LEGO Education BricQ Motion Prime 45400. Альпака.

Конструкції, які потрібно побудувати, не обтяжують себе естетичними якостями і не вимагають особливих навичок збирання, щоб розшифрувати інструкції та зібрати частини разом.

Вам потрібно буде розібрати одну модель, щоби зібрати наступну, і є тільки дві конструкції, які можна побудувати одночасно. Інші експерименти мають спільні елементи.

Навчання під час гри з конструктором Лего Брік Моушн Прайм 45400. Альпака.

Таким чином, Education 45400 має кілька аргументів на користь досить добре розробленого освітнього контенту, який буде в межах досяжності батьків. Які хочуть інтегрувати ігровий час до освітніх програм.

Для початкового рівня ціна Lego 45400 більш ніж доступна порівняно зі SPIKE Prime або SPIKETM Essential з їх Smart Hub, датчиками та двигунами. Для того, щоб замовити набір, натисніть «купити» і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення питань доставки по Києву та Україні.

Дослідіть силу природи та науки з Лего 45400. Альпака.

Характеристики Lego Education 45400 BricQ Motion Prime:

  • елементи: шестерні, пружини, колеса, кульки, обтяжувачі, пневматика, лопасті вентилятора, вимірювальні елементи та ін;
  • 4 фігурки: лижник, сноубордист, механік та пілот;
  • програма навчання завантажується з офіційного сайту (7 уроків);
  • синій ящик для зберігання з двома лотками та кольоровою розміткою;
  • інструкція зі збирання Lego 45400;
  • комплектується запасними частинами;
  • деталей: 562 шт.;
  • для хлопчиків та дівчаток від 10 років.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка