Інформація
Пошук

Lego Education 45300 Wedo 2.0

Модель: 0018
ТОП Продаж

Короткий опис


Любов до робототехніки з Lego Education WeDo 2.0 (45300). Базовий набір WeDo 2.0 є результатом співпраці між Мітчелом Реснік, керівником групи Lifelong Kindergarten (MIT Media Lab), і Еріком Хансеном, начальником відділ... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
8 369.00грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Любов до робототехніки з Lego Education WeDo 2.0 (45300).

Базовий набір WeDo 2.0 є результатом співпраці між Мітчелом Реснік, керівником групи Lifelong Kindergarten (MIT Media Lab), і Еріком Хансеном, начальником відділу електроніки R & D (Lego). Конструктор був випущений в 2016 році для молодшої аудиторії, дітей у віці від 7 до 9 років.

Набір WeDo 2.0 із серії Lego Education 45300 за низькою ціною.

Lego 45300 поєднує в собі улюблені деталі з середнім мотором, двома датчиками нахилу і руху, а також Smart Hub з Bluetooth модулем, який з'єднує модель з комп'ютером. У комплекті поставляється просте забезпечення візуального програмування, яке здійснюється способом перетягування завдань на екрані гаджета, що в подальшому оживляє модель.

Купити Lego 45300 або Лего Віду 2.0 із серії Education.

Завдяки такому підходу розробника, Лего 45300 робить навчання веселим, надихаючим і привабливим для дітей. Вони вивчають складні теми в галузі фізики, техніки і програмування, а також розвивають рухові і пізнавальні навички під час побудови роботів.

Коробка.

WeDo 2.0 складається з 280 частин і поставляється в великому пластиковому ящику з напівпрозорої кришкою. Всередині є зручний сортувальний піддон білого кольору з 13 відділеннями різного розміру для зберігання невеликих деталей. Інструкції в електронному вигляді, скачується на сайті виробника. Додатково поставляється 13 наліпок, які можна використовувати для маркування відділів піддону.

Програмне забезпечення.

Lego WeDo 2.0, на відміну від свого попередника не вимагає, щоб користувач купував програмне забезпечення. Тепер воно є для безкоштовного завантаження на сайті виробника. Доступні дві версії програмного забезпечення: Full і Starter.

Конструктор Lego Education WeDo 2.0 (45300) в інтернет-магазині Києва.

Різниця між цими двома варіантами є те, що програмне забезпечення "Full" включає в себе нову навчальну програму (що складається з 17 проектів, в тому числі 1 + 8 моделей з інструкціями будівництва), тоді як програмне забезпечення "Starter" дозволяє створювати тільки початковий проект. Завантаження можливе на ПК або планшет iOS, Android і Windows (більше підходить для сенсорного управління!).

Висновок.

У порівнянні з попередником Lego WeDo 45300 має в два рази більше деталей і моделей побудови, а сам процес будівництва простіше і приємніше. Ще одна річ, яка нам дуже подобається, це ящик для зберігання з сортувальним лотком, який дозволяє значно скоротити час будівництва. Також поліпшено електронні датчики, їх стало більше і впроваджено технологію Bluetooth. В результаті, це найкращий інструмент для навчання ранньої робототехніки для дітей від 7 років.

Захоплюючий набір Lego WeDo 45300 з доставкою по Києву в Альпака.

Особливості Лего Віду 45300:

  • підходить для двох учнів від семи років;
  • підвищення навичок співпраці;
  • складається з 280 деталей;
  • дистанційне керування через Bluetooth 4.0;
  • середній мотор;
  • датчик руху (до 15 см);
  • датчик нахилу - нова функція сенсора WeDo 2.0 (Lego 45300);
  • наліпки для маркування сортувального піддону;
  • інструкція і навчальний план викачуються з сайту виробника.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка