Інформація
Пошук

Lego Star Wars 75190 Зоряний руйнівник Першого ордена

Модель: 0031

Короткий опис


Флот темних сил, Лего Зоряний руйнівник Першого ордену (75190). Конструктор Лего 75190 Зоряні руйнівник із серії Lego Star Wars завжди домінував в боях фільму "Зоряні Війни". Це не дивно, адже у нього броньований корпус... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
3 899.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Флот темних сил, Лего Зоряний руйнівник Першого ордену (75190).

Конструктор Лего 75190 Зоряні руйнівник із серії Lego Star Wars завжди домінував в боях фільму "Зоряні Війни". Це не дивно, адже у нього броньований корпус з потужним двигуном і безліччю зброї. Давайте подивимося, наскільки цей військовий зореліт Resurgent-класу зберіг свою перевагу як набір і що в ньому цікавого.

Набір Лего Зоряний руйнівник 75190 по супер ціні в інтернет-магазині Альпака.

Міні-фігурки.

 1. Верховний лідер Сноук грає більш помітну роль в "Останні джедаї", тому дуже приємно бачити міні-версію цього загадкового персонажу в Лего 75190 Зоряний руйнівник Першого ордена.
 2. Офіцера першого порядку в перламутровій темно-синій формі. З огляду на колір його одягу і нервовий вираз на обличчі, найімовірніше, це Допхельд Мітак.
 3. Пілот першого порядку є ексклюзивним для цього набору.
 4. BB-9E знаходиться в центрі уваги багатьох сюжетів фільму. Ця маленька фігура має той же сферичний компонент тіла, що і його героїчний попередник BB-8, при цьому голова має конусну форму. Щоб передати характер персонажа темних сил, його випустили в чорному кольорі з сріблястими вставками і червоним фоторецептором - виглядає дуже лячно.
 5. Також, набір має екіпаж у вигляді штурмовика першого ордену і сержанта, останній з яких відрізняється тканинним наплічником.
 6. Додатково, в конструкторі можна побачити дроїда першої медичної допомоги (First Order Medical Droid) з трьома чорними важелями і голографічну фігурку Кайло Рена.

Купити Лего Зоряні війни Зоряний руйнівник 75159 в Києві, Альпака.

Завершена модель.

75190 Імперський Зоряний руйнівник досить великий і має довжину понад 56 см., Що в принципі відповідає його ціні. Для міцного кріплення корпусу використовується жорсткий каркас серії Technic, тому він не розвалиться у Вас в руках. Сміливо транспортуйте його за допомогою зручної ручки, встановленої зверху. Чотири шутери по обидві сторони додають веселих емоцій під час гри.

Зоряний руйнівник Лего - купити в Альпака. Безкоштовна доставка по Україні!

Первинний командний міст капітана розташований на найвищій точці надбудови, щоб надати найкращий вид битви. Масштаб обмежує рівень деталізації, але тут присутнє багато чого з основних функцій, включаючи сенсорну вежу і сферичний проекційний екран.

75190 - Лего Зоряні Війни, Зоряний руйнівник Першого ордену для любителів саги в Альпака.

Двигун, що складається з трьох первинних і восьми допоміжних форсунок, забезпечує Lego Star Wars 75190 Зоряний руйнівник класу "Resurgent" (Відроджений - переклад) вражаючу маневреність по відношенню до його величезних розмірів.

Маневрений Зоряний руйнівник з Lego Star Wars 75190 в магазині Альпака.

Що всередині?

Дизайнери відмінно попрацювали, використавши внутрішній простір для створення декількох кімнат. Великі панелі з обох сторін обережно розкриваються, а міст відкидається назад, забезпечуючи доступ до трону Верховного лідера Снуока. Немає сенсу описувати просторий інтер'єр, деталізація на дуже високому рівні.

Внутрішня частина Лего 75190. Кращий конструктор Зоряні війни в Альпака.

Висновок.

Набір Лего Зоряні Війни 75190 Зоряний руйнівник - це чергова рестайлинговая модель, яка можливо вийде знову. Але, те, як Lego 75190 виглядає зараз з зовні і всередині робить його найкращим набором з усіх раніше представлених "руйнівників".

Кращий конструктор, з докладним інтер'єром - Lego 75190. Низька ціна в Альпака.

Характеристики Lego Star Wars 75190 Зоряний руйнівник Першого ордена:

 • 5 міні-фігурок: Верховний лідер Сноук, офіцер першого ордена, сержант штурмовиків, штурмовик і пілот. А також ВВ-9Е і дроїд медик;
 • є ручка для перенесення;
 • 8 стріляючих шутерів;
 • деталізована частина двигунів;
 • відкриття верхніх панелей Лего 75190 Зоряний руйнівник;
 • всередині деталізований інтер'єр, в тому числі робочий ліфт для Snoke з міні-голограмою Kylo Ren. Капітанський місток з кріслами для екіпажу, конференц-залом і проходом, який веде в диспетчерську з кольоровою панеллю приладів;
 • ручна зброя: 2 бластера і 2 бластерних пістолета;
 • складається з 1416 частин;
 • розміри: висота - 14 см., довжина - 56 см., ширина - 32 см.;
 • для дітей від 9 років.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка