Інформація
Пошук

Lego Star Wars 75155 Винищувач Повстанців

Модель: 0014

Короткий опис


Сувенір, по-іншому не назвеш - Lego Star Wars 75155 Винищувач Повстанців U-Wing. Коли був випущений Лего 75155 Винищувач Повстанців мало кого він зацікавив. Все змінилося після виходу "Ізгой-один" (за мотивами саги Зо... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
2 879.00грн.

  • Наявність: Нет в наличии

Сувенір, по-іншому не назвеш - Lego Star Wars 75155 Винищувач Повстанців U-Wing.

Коли був випущений Лего 75155 Винищувач Повстанців мало кого він зацікавив. Все змінилося після виходу "Ізгой-один" (за мотивами саги Зоряні Війни), де головний герой літав на U-Wing. Адже як ми знаємо, Lego співпрацює з кіноіндустрією і за ліцензією випускає тематичні набори Star Wars.

Купити Винищувач Повстанців з Лего 75155 по супер ціні.

Міні-фігурки.

Лего Зоряні Війни 75155 Винищувач Повстанців поставляється з п'ятьма фігурками, і це єдиний набір з "Ізгой-один", який включає двох головних персонажів фільму: Джин Ерсоя і Кессіан Андор; і другорядних: Бістан, Солдат і Пілот повстанець.

Збірка.

Збірка Винищувача Повстанців з Лего 75155 розділена на кілька етапів. Спочатку збираються верхня палуба і крила, потім великий вантажний трюм. Двигуни є остаточною частиною моделі. Досвідчені шанувальники конструктора можуть помітити вузли з деталями з будівельної серії Technic.

Готова модель.

Винищувач Повстанців U-Wing - велика модель, в порівнянні з іншими випусками 2013, 2012 і 1999 років. Приємно радує озброєння на борту корабля, порівнянне з оригінальним. Крила складаються, кабіна відкривається, під нею розташовані активні пружинні гармати, у вантажному відсіку відкриваються і закриваються двері, також там змонтовані два невеликих бластера.

Набір Лего 75155 Винищувач Повстанців в Києві.

Висновок.

Дуже забавний конструктор, він створює прекрасне уявлення про фільм, навіть якщо Ви його не дивилися, строгий зовнішній вигляд Lego Star Wars 75155 Винищувач Повстанців U-Wing змусить це зробити. Після цього він стане вашим найкращим набором, адже непомітно для себе, Ви стали фанатом зіркових воїн)

Особливості Лего 75155 Винищувач Повстанців:

  • 659 деталей;
  • для хлопчиків і дівчаток у віці від 8 до 14 років;
  • бойове судно з чотирма великими двигунами і розкладними крилами;
  • п'ять міні-фігурок: Джин Ерсоя, Кессіан Андор, Бістан, Солдат-повстанець, Пілот-повстанець;
  • набір Lego Star Wars 75155 сумісний з усіма конструкціями для творчого будівництва.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка