Інформація
Пошук

Lego Star Wars 75192 Сокіл Тисячоліття

Модель: 0004
ТОП Продаж

Короткий опис


Символ саги Зоряні Війни - Lego Star Wars UCS Сокіл Тисячоліття 75192. Без перебільшення, він дуже значних розмірів! Забудьте про місце куди Ви складаєте зібрані конструктори, тому що жодна полиця не буде достатньо ма... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
28 999.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Символ саги Зоряні Війни - Lego Star Wars UCS Сокіл Тисячоліття 75192.

Без перебільшення, він дуже значних розмірів! Забудьте про місце куди Ви складаєте зібрані конструктори, тому що жодна полиця не буде достатньо масштабною для цієї моделі. Lego Star Wars 75192 UCS Сокіл Тисячоліття - це найбільший набір Лего, що складається з 7541 деталей. Його розміри: 21 см у висоту, 84 см в довжину і 56 см в ширину і вагою 12 кг.

Великий конструктор Lego Star Wars 75192 UCS Сокіл Тисячоліття, вже в Києві.

Такі габарити роблять космічне судно більше, ніж середній журнальний столик.

Дизайн Lego Star Wars 75192 UCS Сокіл Тисячоліття.

Лего 75192 UCS Сокіл Тисячоліття, це не просто величезний корабель, він дуже детальний зі складним дизайном. Візьміть тільки корпус: є багато текстур і безліч різноманітних деталей, які тільки можна собі уявити.

Набір Лего Зоряні Війни 75192 Cокол Тисячоліття за низькою ціною!

Для тих, хто знає корабель зсередини, є безліч приємних сюрпризів. Там є посадкова рампа, яка опускається; прихована кулеметна гармата; лазерні гармати верхнього і нижнього рівнів. Є навіть змінні деталі, які перетворюють корабель до оригінального виду і більш пізнього.

Трошки історії.

Тепер про дрібниці, які були опубліковані під час презентації Лего Зоряні Війни 75192. Дженс Кронвольд Фредерікса, директор проекту Lego Star Wars, щосили намагався знайти відповідний штрих, щоб зробити центр круглої антени більш яскравим. Майкл Лі Стоквелл, менеджер по дизайну Lego Star Wars, запропонував форму солом'яного бриля, яку носив Майстер Ву з серії Lego Ninjago. Форма спрацювала, але оскільки деталь була коричневою, її потрібно було переробити в космічний сірий.

Збірка.

Збірка Lego 75192 Сокіл Тисячоліття складна, в деяких верхніх вузлах з'єднання зустрічаються деталі Lego Technic. Дизайнери заявили, що витратили безліч годин на те, щоб збалансувати структурну цілісність з деталями.

Фігурки.

З міні-фігурок тут присутні:

 1. молоді Лея;
 2. юний Хан;
 3. Чубакка;
 4. C-3PO;
 5. фігура Майнока.

У Леї і Хана є альтернативні обличчя з протигазами на них.

Також, там є Рей, Фінн і BB-8, а також Старий Хан, тому Ви можете повторювати події з The Force Awakens. Нарешті, є два Порги, нові істоти, які повинні з'явитися (і з'явилися) в майбутньому "Останньому джедаї".

Фігурки конструктора Лего 75192 UCS Сокіл Тисячоліття.

Висновок.

Цей набір для тих, хто добре орієнтується в мистецтві Lego Star Wars, адже символ фільму - це більше, ніж просто конструктор. А, Lego повинен бути дуже гордий, бо 75192 Сокіл Тисячоліття - найбільш вражаюча модель, створена компанією. Кожному хотілося б купити і побудувати його, щоб побачити велич сучасної Датської інженерії, а не пускати слину через ціну в $800. Сподіваємося, що Ви зможете очистити свій журнальний столик і зібрати цю ікону стилю будь-якого підлітка (можливо в душі).

Особливості Лего Зоряні Війни 75192 Сокіл Тисячоліття:

 • 4 класичних мініатюри екіпажу: Хан Соло, Чубакка, Принцеса Лея і C-3PO;
 • міні-фігурки з 3 епізоду (Епізод VII / VIII): Старі Хан Соло, Рей і Фін;
 • додаткові фігурки: дроїд BB-8, 2 Порга, Mynock;
 • деталізований корпус;
 • корабель Lego Star Wars 75192 UCS Сокіл Тисячоліття поділений на зони;
 • 7541 деталь;
 • інформаційну табличка з фактами;
 • розміри: висота 21 см, довжина 84 см, ширина 56 см.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка