Інформація
Пошук

Lego Super Mario 71374 Система розваг Nintendo

Модель: 71374

Короткий опис


Культова іграшка 1985 року - Lego Super Mario 71374 Система розваг Nintendo. Огляд. Знаменита система розваг Nintendo Entertainment System була випущена в 1985 році і продовжує впливати на сучасні консолі. Крім того, пр... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
6 999.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

Культова іграшка 1985 року - Lego Super Mario 71374 Система розваг Nintendo. Огляд.

Знаменита система розваг Nintendo Entertainment System була випущена в 1985 році і продовжує впливати на сучасні консолі. Крім того, приставка комплектувалася деякими видатними відеоіграми, включаючи прославлену Super Mario, яка залишається популярною.

Конструктор Лего Нінтендо 71374 в інтернет-магазині Альпака.

71374 Lego Nintendo здається виключно реалістичною в порівнянні з оригінальною приставкою і являє собою інтригуючий відхід від попередніх наборів. Дивовижна безліч площин забезпечує чудову автентичність і масштаб.

Коробка і вміст.

Lego Super Mario 71374 відноситься до лінійки Lego Exclusive 18+ і має відповідну упаковку. Приваблива коробка, з сірою смугою внизу, яка доповнює забарвлення Системи розваг. На лицьовій стороні тривимірний вигляд екрану телевізора на тлі яскравих зірок з брендом Nintendo Entertainment System.

Набір Lego Nintendo доступний для замовлення в Альпака, Київ.

Усередині дві інструкції для складання і 25 пакетів, пронумерованих від 1 до 21. Ці керівництва поділяють будівництво телевізора і приставки, що дозволяє двом людям робити це одночасно. Перша інструкція містить 212 сторінок, а друга - 248. Створення екрану займає безліч часу, враховуючи кількість дрібних деталей.

Краща ціна 71374 - набору Лего в Україні. Альпака.

Обидва керівництва надають деяку інформацію про процес створення Lego 71374. Дивно, що Лего Нінтендо було створено не Крісом Маквеєм, а Дайре МакКейб, Пабло Гонсалесом і Леоном Пейненбург, які разом показані на зображенні нижче.

Огляд Lego Super Mario 71374 Система розваг Nintendo. Альпака.

В інструкції для телевізора основна увага приділяється відеогрі, яка поставляється з приставкою Nintendo. Можна отримати додаткову інформацію про гру Super Mario Bros. і порівняти з дизайном, який створили у Lego.

Конструктор Super Mario 71374 відтворює графічну гру 1985 року, Альпака.

Збірка.

Незважаючи на простий зовнішній вигляд, Лего Нінтендо 71374 включає в себе захоплюючі методи будівництва. Збірка починається з основи, яка складається зі стандартних кубиків і пластин, хоча в тримачі картриджа ефективно використовуються елементи Technic і дві пружини.

Початок збірки Lego 71374 з основного блоку Системи розваги Nintendo. Альпака.

Світло-блакитно-сірий корпус складається з двох істотних сегментів. Один закриває яскраві елементи всередині, а другий включає заслонку що відкривається, куди вставляється ігровий картридж.

Не знаєте де купити конструктор Lego Super Mario 71374 - магазин Альпака.

Телевізор включає в себе більше технічних елементів, ніж консоль Lego Nintendo Entertainment System 71374. Основа здається дещо крихкою, однак все зміниться, коли конструктор буде повністю зібраний. Радує система редукторного механізму, і основа для екрану видніється дуже швидко, включаючи шість коліс, які забезпечують плавний рух.

Компоненти Lego Super Mario 71374 Nintendo в Альпака.

Шістдесят блакитно-сірих компонентів утворюють прокручуваний екран, зібраний в два шари. Потім пластини кріпляться до кожної ланки за допомогою штифтів Technic, а зверху укладаються плитки. Розташування цих плиток виключно повторюється, адже вони необхідні для відтворення пікселів у відеогрі. Зверху різнокольорові плитки взаємодіють з Lego Super Mario 71360, викликаючи різні емоції.

Фігурка стає активною в Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System. Альпака.

Зібрана модель.

Знаменита система розваг Nintendo тут відразу впізнається, оскільки дизайнери відмовилися від відкритих шипів на користь гладких поверхонь, що контрастує з багатьма іншими наборами. Фактично, вся консоль включає тільки чотири видимих ​​шипа!

Дизайнери Lego створили конструктор Super Mario 71374, який можна купити в Альпака.

Конструктор Лего Маріо 71374 розміром в 21 см, що трохи менше оригінальної NES, ширина якої складала 25 см. Однак пропорції абсолютно ідеальні.

Висновок.

Lego 71374 відтворює виняткову реальність, перевершуючи в цьому всі попередні набори. Дизайнерські рішення чудово розподілили існуючі елементи, щоб відтворити автентичні форми NES.

Впізнавана приставка з кубиків Лего Супер Маріо 71374 - Альпака, Київ.

Функціональність теж видатна. Механізм завантаження картриджа Game Pak і прокрутки екрану, це щось. Виходячи з усього вищесказаного, будь-який шанувальник Nintendo, безсумнівно, оцінить цей набір.

Особливості Лего Супер Маріо 71374 Система розваг Нінтендо:

  • інтерактивний телевізор в стилі 1980-х, що демонструє класичну гру Super Mario Bros .;
  • управління прокруткою екрана;
  • якщо зверху помістити інтерактивну фігурку Mario (71360), вона буде реагувати на перешкоду і бонуси;
  • набір Lego Nintendo Super Mario 71374 порадує шанувальників відеоігри;
  • кращий подарунок для друзів-геймерів;
  • розмір телевізора: висота 22,5 см, ширина 23,5 см, глибина 16 см;
  • деталі: 2646 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка