Інформація
Пошук

Lego Technic 42080 Лісозаготівельна машина

Модель: 0034
ТОП Продаж

Короткий опис


Маневрений Лего 42080 Лісозаготівельна машина. Конструктор Лего 42080 Лісозаготівельна машина представляє новий тип транспортного засобу із серії Lego Technic. Подібна техніка здатна за лічені секунди зрубати дерево, ... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
5 959.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Маневрений Лего 42080 Лісозаготівельна машина.

Конструктор Лего 42080 Лісозаготівельна машина представляє новий тип транспортного засобу із серії Lego Technic. Подібна техніка здатна за лічені секунди зрубати дерево, потім видалити гілки і покласти його на причіп. Складається з 1003 деталей і включає в себе моторизовані і пневматичні функції!

Конструктор Лего 42080 Лісозаготівельна машина в інтернет-магазині Альпака.

Збірка.

Деталі упаковані в пронумеровані пакети від 1 до 3. Це зроблено щоб розділити збірку на три етапи, як вказано в інструкції. Безумовно, особливу інтригу в збірці Лего 42080 становить пневмо-механізм і установка двигуна L-потужності.

Завершена модель.

Лего Технік 42080 Лісозаготівельна машина має два основні кольори і безліч додаткових, чого не можна зустріти в ранніх випусках серії. Корпус і кабіна близькі по дизайну до реальних машин такого типу - деталізація на високому рівні.

Купити Лего Технік 42080 Лісозаготівельна машина в Києві, Альпака.

Функціональність.

 1. Кабіна вільно обертається на 90 градусів.
 2. Управляти Lego 42080 можна коліщатком на верхній частині кузова. Підкручування призводить до того, що передня і задня частини корпусу обертаються відносно один одного і передні колеса повертаються в потрібному напрямку.
 3. Підвіска: перша, третя і четверта осі незалежні, тому дана техніка може впоратися з нерівним рельєфом і невеликими перешкодами.

Набір Lego 42080 Лісозаготівельна машина для любителів серії Technic.

"Рука".

Головною функцією Lego Technic 42080 є "пневматична рука" з захопленням і ріжучим механізмом. Де двигун приводить в дію пневматичний компресор для забезпечення безперервного тиску в циліндрах. Таким чином проводиться захоплення, підняття і опускання механізму.

Замовляй 42080 Лісозаготівельна машину з Лего, в магазині Альпака.

Висновок.

Конструктор Lego 42080 Лісозаготівельна машина - це вражаюча модель "2 в 1" з приємною кольоровою гамою. Вона легка в збірці, без складних редукторів або громіздких вузлів. Підійде для тих, у кого ще немає наборів серії Technic з пневматичною системою. Ігрових функцій, як і сценаріїв гри предостатньо.

Особливості Лего Технік 42080 Лісозаготівельна машина:

 • вдосконалена пневматична система для моторизованої стріли і захоплення;
 • шарнірне рульове управління, робоча підвіска, багато-спрямована головка розпилу і кабіна водія що обертається;
 • двигун середньої "L" потужності;
 • набір "2 в 1", перебудовується в навантажувач Лего 42080;
 • дітям від 10 років;
 • складається з 1003 деталей;
 • розміри: висота 18 см., довжина 35 см. і ширина 13 см.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка