Інформація
Пошук

Lego Technic 42097 Компактний гусеничний кран

Модель: 42097

Короткий опис


Маневрений Lego Technic 42097 - Компактний гусеничний кран. Огляд. Конструктор Лего 42097 Компактний гусеничний кран - вид техніки, який є основним продуктом серії Технік з моменту її створення в 1970-х роках. І ось, ... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
4 069.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Маневрений Lego Technic 42097 - Компактний гусеничний кран. Огляд.

Конструктор Лего 42097 Компактний гусеничний кран - вид техніки, який є основним продуктом серії Технік з моменту її створення в 1970-х роках. І ось, несподіваний сюрприз від команди дизайнерів, вони все ще знаходять ідеї для натхнення.

Замовити конструктор Lego 42097 Компактний гусеничний кран в інтернет-магазині, Альпака.

Lego 42097 Compact Crawler Crane - перший випадок, коли реалізується подібний стиль машин. Як можна здогадатися з назви, це невелика техніка, яка розроблена для нескладних видів робіт.

Коробка і вміст.

У коробці Лего 42097 знаходиться 920 елементів, одне керівництво по експлуатації та наклейки. Деталі знаходяться в не пронумерованих пакетиках, тому їх необхідно відкривати одночасно.

Тут немає унікальних частин і трохи нових кольорів: найбільш помітним з них є жовтий корпус аутригерів.

Збірка.

Є три окремих етапи будівництва. По-перше, шасі. Тут немає складних вузлів або коробки передач, тому все швидко збирається.

Новинка - набір Лего 42097 Компактний гусеничний кран в магазині Альпака.

П'ять поворотних кіл на корпусі будуть використовуватися для установки виносних опор і підйомника.

Купити набір Лего Компактний гусеничний кран 42097 з доставкою по Україні.

Підстава для кріплення стріли розташовано на центральному поворотному колі Лего 42097. Конструкцію можна піднімати і опускати, повертаючи коліщатко на протилежному боці.

Невеликий будівельний транспорт з серії Лего Технік 42097 Компактний гусеничний кран в Альпака.

Далі висувна стріла, її верхівка складається для компактності. Вона кріпиться за допомогою антифрикційних штифтів ззаду і до лінійного приводу спереду.

Краща ціна Lego Technic 42097 Компактний гусеничний кран в Україні, Альпака.

Нарешті, чотири аутригера, які дзеркально побудовані. Вони прикріплені до маленьких поворотних столів за допомогою осей, що завершує вид іграшки.

Захоплюючий конструктор Lego Technic 42097 доступний для замовлення в Альпака.

Готова модель.

З урахуванням того, що все складено, опущено і заховано, Компактний гусеничний підйомний кран 42097 має висоту 33 см х 17 см х 15 см.

Невеликий Компактний гусеничний кран - Лего Технік 42097 в Альпака.

Ви, безсумнівно, помітили, що в Lego 42097 немає кабіни для розміщення оператора. Це тому, що справжні машини подібного типу мають висоту всього близько 2 м. і управляються або дистанційно, або за допомогою панелі управління, яка на цій моделі знаходиться ззаду.

Управління.

На фотографіях вище ви побачите, що по всьому периметру є маленькі чорні шестерні, і саме з їх допомогою здійснюється управління моделлю.

Невеликий Компактний гусеничний кран - Лего Технік 42097 в Альпака.

Аутригери.

Аутригери мають три елементи управління кожен. Один, щоб обертати їх і один, щоб висувати "ногу". Це всього 12 ручок, які потрібно повернути, щоб встановити всі чотири опори.

Виробник передбачив зручні елементи управління.

Стріла.

Висувна стріла має п'ять варіантів руху: підйом основи, підйом за допомогою лінійного приводу, висування, поворот + підйом + опускання гачка.

Новий сет - Lego Technic 42097 Compact Crawler Crane доступний для покупки.

Висновок.

Це цікава модель, в першу чергу тому, що раніше подібних не було в Lego Technic. Підйомний гусеничний кран 42097 надає багато контролю над різними частинами, що рухаються. Конструктор нескладний з вражаючими технічними можливостями.

Можна перебудувати Lego 42097 в альтернативний баштовий кран.

Для того щоб купити Лего 42097 натисніть кнопку "замовити" і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення способу доставки по Києву або іншого міста України.

Характеристики Лего Технік 42097 Компактний гусеничний кран:

 • відрізняється висувними опорами, які переміщаються по боках і по вертикалі; висувною стрілою; підйомником з великої кабельної розводкою і запобіжним замком;
 • поворотом на 180 ° і міцними гусеницями;
 • доставте Lego Technic 42097 Компактний гусеничний кран в потрібне місце, потім керуйте лебідкою і висувними опорами, щоб підняти і перемістити вантаж з високою точністю;
 • набір розроблений, щоб забезпечити захоплюючий і корисний досвід логістики і будівництва;
 • допоможіть вашому молодому інженеру зрозуміти основи зубчастих коліс, сили і руху з цим реалістичним будівельним комплектом;
 • модель "2в1": перебудовується в компактний баштовий кран;
 • максимальний розмір: висота 51 см., довжина 49 см., ширина 40 см.;
 • розміри Б-моделі: висота 50 см., довжина 35 см., ширина 22 см.;
 • для хлопчиків: від 10 років.;
 • кількість деталей: 920 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка