Інформація
Пошук

Lego Technic 42098 Автовоз

Модель: 42098
ТОП Продаж

Короткий опис


Конструктор Lego Technic 42098 Автовоз. Огляд. Новий Lego Technic 42098 Автовоз, набір, який захоплює зовнішнім виглядом і запасом сценаріїв гри. Аналогічна тематика часто зустрічається в серії Технік, але ця модель пер... Читати далі...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
4 869.00грн.

 • Наявність: Нет в наличии

Конструктор Lego Technic 42098 Автовоз. Огляд.

Новий Lego Technic 42098 Автовоз, набір, який захоплює зовнішнім виглядом і запасом сценаріїв гри. Аналогічна тематика часто зустрічається в серії Технік, але ця модель перевершила всі очікування. А саме, співвідношення ціни і цінності, що не завжди можна сказати про набори Лего.

Великий конструктор Lego Technic 42098 Автовоз доступний до замовлення в Альпака.

Коробка і вміст.

Упаковка більше, ніж можна очікувати від набору такого цінового сегмента. Для прикладу, керівництво по збірці товщиною в 2 см. і складається з 550 сторінок. Вміст упаковано в пакети і налічує 2498 деталей, що піднімає цей конструктор на восьме місце за кількістю деталей (серії Technic в 2019 році).

Спортивна машина.

Багато в чому автомобіль схожий на 42093 Chevrolet Corvette ZR1, який був випущений раніше в цьому році. Шасі і двигун побудовані з використанням одних і тих же методів, механізмів і мають приблизно однакові розміри.

Конструктор Lego 42098 Автовоз з додатковим автомобілем. Альпака.

Передня частина автовозу.

Тягач складається з 2/3 деталей конструктора Лего 42098 і займає левову частку часу на складання. Під капотом рухомий циліндровий двигун, який диференціалом з'єднаний з ведучими колесами.

Набір Лего 42098 Автовоз має двопалубні рампи для завантаження. Альпака.

Рейковий механізм полегшує підйом і опускання верхньої палуби, як і повинно відбуватися на реальних транспортних засобах. Даний елемент управління дуже добре реалізований. У моделі немає витіюватих конструкцій, тому збірка не складна, але досить трудомістка.

Високі ігрові можливості Лего Технік 42098 Автовоз здивують будь-яку дитину. Альпака.

Кузов кабіни виконаний з червоних і сірих панелей, тому без наклейок, які додають фарб, він не буде виглядати особливо привабливо.

Причіп.

Шасі причепа, аналогічно передній частини, має такий же механізм рейкової передачі для підйому і спуску машин. У нього, також є кілька інших опцій, таких як задня і передня рампа, щоб автомобілі могли проїхати на передню частину автовозу.

Замов 42098 Автовоз Лего в інтернет-магазині іграшок Альпака.

Готова модель Лего Технік 42098.

У зібраному вигляді Автовоз довжиною 85 см. і висотою 25 см. Червоний і білий кольори добре контрастують з синім автомобілем: це приваблива комбінація - виглядає досить реалістично. Тягач заснований на європейському безкапотному прототипі, а не на Американському, як у 42078 Mack Anthem.

Особливості перевізника.

Можна піднімати і опускати рампи і палуби, щоб занурити на них автомобілі. Всі елементи управління, необхідні для цього, розташовані збоку передньої частини причепів (чорні зубчасті колеса).

Коліщатко управління піднімає і опускає рампи причепа і автовозу Лего. Альпака.

Висновок.

Здавалося, що це буде черговий Автовоз, який "вже був", але ми помилилися. Вражаючий вид і висока іграбельність, завдяки різноманітним елементам управління роблять Лего 42098 фантастичним набором. Ще одним плюсом є його низька ціна, враховуючи вартість автомобіля 42093 Chevrolet Corvette ZR1 майже 1000грн., що становить 25% від загальної суми. Натисніть кнопку "купити", заповніть форму і вже сьогодні ми доставимо цю оригінальну іграшку по Києву і Україні.

Характеристики Лего Технік 42098 Автовоз:

 • обладнаний регульованими автомобільними палубами і заднім пандусом для навантаження і розвантаження, замком для безпечного транспортування і кабіною водія що нахиляється і дає доступ до деталізованого двигуну V6 з рухомими поршнями;
 • включає в себе синій спорткар з робочим рульовим керуванням і поршневим двигуном V8;
 • поставляється в класичному забарвленні деталей: сіроій і чорній кольоровій гамі, а також наклейками для додаткової деталізації;
 • підійміть палубу, зафіксуйте борти, встановіть транспортний замок, і ви готові їхати;
 • набір Лего Автовоз 42098 знайомить дітей з основами машинобудування і логістики;
 • реальний дизайн, характеристики і функції для захоплюючих ігор;
 • розміри: висота 22 см., довжина 86 см., і ширина 13 см.;
 • синій спорткар: висота 8 см., довжина 27 см. і ширина 12 см.;
 • для дітей від 11 років;
 • деталей: 2493 шт.;
 • модель "2в1".

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Новинка