Інформація
Пошук

Mindstorms

Lego EV3
0019
Набір EV3 - третє покоління роботів від Lego Mindstorms. Важко почати огляд з Lego EV3, адже історі..
2

17 999.00грн.

ТОП Продаж
Lego Mindstorms 51515 Робот винахідник
51515
Сучасний робот-конструктор - Lego Mindstorms 51515 Робот винахідник. Новинка в лінійці Mindstorms..
0

9 693.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Mindstorms

Lego Mindstorms: майбутнє в коробці.

Майбутнє, яке передбачалося в знаменитих фантастичних фільмах, вже настало. Ми живемо в той час, коли роботи входять в усі сфери нашого життя. І серія Лего Майндстормс якраз і відображає нову дійсність. Роботи Mindstorms - це сама інноваційна розробка від компанії Lego, натхненна актуальними тенденціями розвитку сучасного суспільства. Крім того, це можливість вивчити складний і неймовірно захоплюючий світ робототехніки та програмування і, можливо, підготуватися до отримання найбільш затребуваною професією майбутнього.

Що являє собою набір Lego Mindstorms.

Не дивуйтеся, що вся серія Лего Mindstorms представлена ​​тільки одним набором. Насправді за допомогою деталей з цього найсучаснішого комплекту EV3 Ви можете виготовити цілих 17 різних роботів, кожен з яких має свої функції і програми дій. І це тільки ті моделі, для яких розроблені інструкції! Підключивши фантазію, можна зібрати свого унікального робота, який буде виконувати ті дії, які Ви самі ж і запрограмуєте. Як буде виглядати і що буде робити ваш робот Mindstorms - вирішувати тільки Вам!

Як це працює?

З окремих складових частин своїми руками щасливий власник Лего Майндстормс створює справжній штучний інтелект. Набори Mindstorms програмуються за допомогою спеціального безкоштовного додатку від компанії Лего - EV3 Programmer. Програма встановлюється на планшет або телефон і дозволяє в простій і доступній формі створювати команди для роботів. Користувач може запрограмувати не тільки те, як буде рухатися модель, але і визначити для нього послідовність поведінки в тих чи інших ситуаціях. За допомогою програми і наборів Лего Майндстормс навчити азам робототехніки та програмування можна і дітей, і дорослих!

Як купити Лего Майндстормс в Україні?

Mindstorms EV3 - це високотехнологічна продукція, вартість якої відповідає її інноваційності та функціональності. Конструктори цієї серії зазвичай набувають різні освітні установи і школи сучасного навчання. Всі заняття з робототехніки можуть проходити з використанням лише одного, цього унікального конструктора. Крім того, роботи Майндсторс використовуються при вивченні інформатики, програмування, фізики та інших точних дисциплін. Роботи Mindstorms - це вибір сучасних педагогів в усьому світі.

Якщо Ви хочете купити Mindstorms EV3 в Україні - зверніться до нас! Наш інтернет-магазин зберігає кращі ціни на оригінальну продукцію Лего і пропонує швидку доставку в будь-яку точку країни.